Tel: +372 5851 6251
Email: info@betox.ee

Põrandate valamine

Betoon on ideaalne vahend põrandate jaoks ja seda mitmel põhjusel. Ühelt poolt on betoonpõrandal kasulik funktsioon just oma hea soojusjuhtivuse poolest, mis tähendab seda, et betoonpõrandasse saab paigaldada küttetorud, mis loovad efektiivse põrandaküttesüsteemi. Teisalt on õigesti valatud betoon üks tugevamaid ehitusmaterjale ning sellest tulenevalt asendamatu vahend nii valutöödes kui ka vundamendi ehituses.

Teenusest

Valutööd võivad tunduda pealtnäha lihtsa tööna, kuid praktikas vajab see üsna palju spetsiifilisi teadmisi ja kogemustega käsi. Seda eriti olukordades, kus valada tuleb suuremaid pindasid. Paneme oma töös erilist rõhku kvaliteedile ning projekti erinevate materjali, ajalistele ja rahalistele võimalustele.

Tööprotsess

  1. Mõõdistamine – Projekti esimeses faasis teeme kindlaks projekti vajadused ja eripärad, pärast mida alustame mõõdistamisega, et leida vajamineva betooni hulk.
  2. Sobiva segu valimine – Kui vajalikud mõõdistused on tehtud, asume sobiva segu leidmise juurde, pannes seejuures rõhku parima kvaliteedi ja hinna suhtega segu leidmisele.
  3. Betooni valmistamine – Loome paraja paksusega betooni, mis sobib just konkreetsele projektile.
  4. Põranda valamine – Pärast betooni valmistamist asume valutööde juurde, veendudes seejuures, et põrand tuleks ühtlane ja korralik.

Põrandate tasandamine

Betoonist põrand võib olla suurepärane alusmaterjal kattematerjali paigaldamiseks, aga seda juhul, kui vundament ja betoonpõrand on tasandatud.

Betooni tasandamist viiakse enamasti läbi küll renoveerimise käigus, kuid pole harv juhus, kui seda tehakse uute hoonete ehitamisel. See tuleneb asjaolust, et erinevatel põhjustel ei ole võimalik betooni koheselt siledaks kopterdada. Sellisel juhul tehakse betooni siledaks ajamine pärast, kasutades selleks nt isevalguvat segu.

Oleme betoonitöid teostanud nii era- kui ka äriklientidele, nii elumajadele ja tööstushoonetele kui ka suurematele äripindadele. All on ülevaade meie poolt läbiviidud töödest. Aitame läbi viia nii valutöid kui ka põrandate tasandamisega seonduvaid töid. Kui soovid täpsemat hinda, siis võta meiega ühendust, meiega saad parima tulemuse!

Betox

Tehtud tööd

VAATA VEEL

Plaanis on põrandate valamine?

Kui otsid betoonitööde tegijat, siis oled sattunud õigesse kohta. Betox spetsialistid aitavad sind nõu ja jõuga!

KÜSI PAKKUMIST
BETOX OÜ krediidireiting Devstep