Tel: +372 5851 6251
Email: info@betox.ee

Betoonitööd

Betoon on materjal, millel on mitmeid kasutusvõimalusi ning mida on läheb vaja pea igal ehitusprojektil. Betoonitööd on meie põhiliseks tegevusalaks, mida viime läbi üle kogu Eesti.

Teenusest

Vastavalt projektile teostame nii väiksemaid betoonitöid kui ka mahukamaid/keerukamaid eriprojekte. Meie betoonitööde nimekiri on mahukas ning aitame leida praktilise lahenduse igale tellimusele. Allpool leiad lühikese ülevaate meie poolt tehtavatest betoonitöödest.

Põrandate valamine

Põrandate valamine on etapp, mis nõuab kvalifitseeritud ja praktilise kogemusega spetsialiste, et põrand oleks ühtlane ja korralik. Viime läbi erinevaid valutöid nii era- kui ka äri- ja tööstushoonetele.

Loe edasi →

Vundamendi ehitus

Vundament (aluskonstruktsioon) on ehitise üks olulisematest osadest. Viime läbi vundamendi töid aidates seejuures projekteerimise ja sobivate ehitusmaterjalide valimisega.

Loe edasi →

Betooni armeerimine

Põrandat ei saa ehitada ainult betoonist ja seda seetõttu, et betoon on oma olemuselt väga suure kõvadusega, aga samas madala tõmbetugevusega. Seega kasutatakse tänapäeval armeerimist (sarrustamist), et konstruktsiooni tugevadada. Kui ehitusprojektis ei soovitata kasutada armeerimist, siis hea alternatiiv tavaarmeerimisele on kiudbetooni kasutus.

Betooni tasandamine

Tasandatud põrand on oluline eeldus selleks, et saaks põrandale kattematerjali asetada. Põrandate puhul võib isegi väikest ebatasasust raske “peita”. Seega tuleb maja ehitusel põrandate valamine / tasandamine tellida kvalifitseeritud spetsialistide käest. Põrandate tasandamist viime läbi nii hoone ehitusel kui ka renoveerimistöödel. Võimalusi põranda tasandamiseks on mitmeid:

  • Jämetasandus
  • Peentasandus
  • Isevalguva põrandaseguga tasandus

Betoonkonstruktsioonid

Viime läbi betoonkonstruktsioonide ehitustöid alates mõõdistamisest ja betooni valmistamisest kuni ehituskonstruktsiooni valmimiseni.

Betox

Viilhallid ja PVC-hallid

Aitame paigaldada viil- ja PVC-halle, millel on suur kasutuspind ning mis sobivad ideaalsed lao- ja tootmishooneteks. Viil- ja PVC-hallide eelis seisneb paigalduse kiiruses, hoone saab püsti loetud päevadega.

Korduma kippuvad küsimused

Kus piirkonnas betoonitöid teostate?

Viime betoonitöid läbi üle terve Eesti.

Kuidas kujuneb tööde hind?

Betoonitööde hind kujuneb suuresti tehtava tööde materjali- ja töökulust ning samuti ka transpordist. Täpse hinna teada saamiseks võta meiega ühendust!

Milline on hea betoon?

Betoonisegu tehes peab arvesse võtma erinevad tugevusklassid ja keskkonnatingimused. Sellest tulenevalt ei saa ainult ühele ja kindlale betooni “retseptile” parimat tiitlit omistada. Betooni valmistamiseks kasutatakse n-ö “betoonikeemiat”, kus erinevate lisaainete koosmõju muudab segu omadusi paremaks.

Millised on betooni eelised?

Betoon on üks tugevamaid ehitusmaterjale ning on samas lihtsasti vormitav ja hea soojusjuhtivusega – need on mõned põhjused, miks betoon on enim kasutatud materjale ehituses.

BETOX OÜ krediidireiting Devstep